Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy pełną pomoc w przypadku wszelkich awarii na drodze. Oferujemy pomoc samochodom osobowym, autobusom, TIRom czy innym pojazdom. Dowozimy paliwo, naprawiamy uszkodzoną oponę, a także wykonujemy drobne naprawy uszkodzonego pojazdu.

Pomoc drogowa Koło

Nasza firma od wielu już la nieprzerwanie zajmuje się wszelkiego rodzaju usługami, które związane są z holowaniem i pomocą drogową. Naszym priorytetem jest rzetelność oraz pełen profesjonalizm, dlatego możemy pochwalić się bardzo dużym gronem usatysfakcjonowanych klientów z całego województwa.
Pomoc drogowa Koło oferuje przede wszystkim tanie i ekspresowe holowanie. Dysponujemy bardzo bogatym zapleczem maszynowym, w skład którego zaliczają się między innymi markowe i nowoczesne holowniki, umożliwiające szybkie i bezproblemowe odholowanie rozmaitych typów samochodów bez względu na ich wymiary i masę. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy właściwie zabezpieczają przewożone pojazdy, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku mocno uszkodzonych aut powypadkowych.
Nasza firma posiada siedzibę w Strykowie, ale obsługujemy niemal całe województwo łódzkie. Pomoc drogowa i holowanie są dostępne dla wszystkich naszych klientów przez cały rok, 24 godziny na dobę. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673