Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy pełną pomoc w przypadku wszelkich awarii na drodze. Oferujemy pomoc samochodom osobowym, autobusom, TIRom czy innym pojazdom. Dowozimy paliwo, naprawiamy uszkodzoną oponę, a także wykonujemy drobne naprawy uszkodzonego pojazdu.

Pomoc drogowa w Kutnie

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaka pomoc drogowa w Kutnie jest najlepsza, postaw na naszą działalność ze Strykowa. Lokalizacja działalności może być myląca, ale firma działa w całym województwie łódzkim.
Warto od razu powiedzieć, że mowa o firmie, której pojawienie się na rynku miało miejsce w 2005 roku. Tak długi okres działania nie może być przypadkiem, nasza pomoc to gwarancja jakości i klienci to doceniają. Zresztą na stronie internetowej działalności dostępne są opinie klientów.
Niemniej nie oznacza to braku dążenia do rozwoju. W zasadzie jest wręcz przeciwnie, dochodzi do stałych inwestycji w nowoczesny sprzęt. Inwestycje te pozwalają zaoferować pomoc nie tylko wtedy, kiedy problem dotyczy samochodów osobowych. Koniecznie trzeba też podkreślić, że wszyscy pracownicy zdają sobie sprawę z tego, jak cenny jest czas, dlatego poza skuteczną pomocą zapewniane jest także szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia.
W razie jakichkolwiek pytań, wystarczy kontakt z firmą (wszystko zostanie wyjaśnione) lub zapoznanie się z naszą ofertą pomocy drogowej w Kutnie na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-kutno/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673