Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy pełną pomoc w przypadku wszelkich awarii na drodze. Oferujemy pomoc samochodom osobowym, autobusom, TIRom czy innym pojazdom. Dowozimy paliwo, naprawiamy uszkodzoną oponę, a także wykonujemy drobne naprawy uszkodzonego pojazdu.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Interesuje Cię doświadczona pomoc drogowa Łowicz, ale nie możesz znaleźć działalności, która będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania? Jest to związane, z tym że nie znasz naszej pomocy drogowej ze Strykowa. Nasi pracownicy działają na terenie całego województwa łódzkiego, w tym także łódzkiego odcinka autostrady A1 i A2.
Warto podkreślić, że firma dysponuje specjalistycznym sprzętem do holowania dzięki czemu pomoc może być zaoferowana samochodom osobowym, dostawczym, jak i dużym pojazdom (TIR, autobus). Pomoc może dotyczyć wypadku, kolizji i awarii. Ludzie, jacy pracują u nas doskonale wiedzą, że czas niejednokrotnie jest bardzo ważny. W związku z tym wszyscy klienci mają pewność, że pomoc będzie skuteczna oraz szybka. Niewątpliwie biorąc to pod uwagę ważny jest też fakt, iż pomoc pracuje przez całą dobę (oczywiście codziennie).
W dalszym ciągu masz wątpliwości? Zwróć uwagę na to, że nasza pomoc drogowa ze Strykowa istnieje od 2005 roku, 13 lat na rynku nigdy nie może być kwestią przypadku.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673