Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Firma SOS Krzysztof Wojciechowski świadczy pełną pomoc w przypadku wszelkich awarii na drodze. Oferujemy pomoc samochodom osobowym, autobusom, TIRom czy innym pojazdom. Dowozimy paliwo, naprawiamy uszkodzoną oponę, a także wykonujemy drobne naprawy uszkodzonego pojazdu.

Pomoc drogowa Zgierz

Jeżeli popsuło Wam się auto i znajdujecie się w województwie łódzkim zapraszamy Was do kontaktu z naszą firmą a bardzo szybko zjawimy się u Was z pomocą. Pomoc drogowa Zgierz jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Wystarczy jeden telefon do naszej ekipy a na miejscu znajdą się najlepsi fachowcy, którzy na pewno Wam pomogą.
Dzwonić możecie przez siedem dni w tygodniu. Nasza laweta będzie do Waszej dyspozycji. Zapraszamy Was na naszą stronę pomocdrogowa-a1-a2.pl, gdzie dokładnie możecie zapoznać się z sylwetką naszej firmy oraz wszechstronnymi usługami. Już od dłuższego czasu jesteśmy obecni na rynki i przez ten okres zdołaliśmy pomóc już wielu osobom, które awaria zaskoczyła na drodze. Cennik za nasze usługi jest bardzo niski.
Warto zaufać naszym specjalistom, którzy w mig usuną awarię w Waszym aucie a Wy będziecie mogli dalej kontynuować swoją podróż. Posiadamy najlepszy sprzęt do holowania zarówno aut osobowych, jak i samochodów dostawczych, TIR-ów. Cechuje nas bardzo szybkie oraz sprawne działanie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673