Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jeśli chcą Państwo zlecić wykonanie instalacji ogrzewania na terenie województwa łódzkiego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Sowa. Od ponad dekady projektujemy i wykonujemy instalacje domowe, świadcząc jednocześnie usługi serwisowe. Oferujemy ponadto pompy ciepła, kolektory słoneczne, rekuperatory i nie tylko. Zapraszamy na stronę!

Montaż klimatyzacji

Jeżeli interesuje Cię fachowo wykonana klimatyzacja Łódź, zapoznanie się z naszą ofertą powinno być dla Ciebie po prostu obowiązkiem. Nasza działalność pojawiła się na rynku 11 lat temu, ale jej oficjalne wyodrębnienie miało miejsce w 2011 roku. Warto też od razu podkreślić, że misją działalności jest satysfakcja klienta połączona z zachowaniem wysokich standardów wykonywanych instalacji. Można też powiedzieć, że wszystko odbywa się w zgodzie z przekonaniami pracowników oraz oczywiście nabytą wiedzą, za którą jest wspomniane już wieloletnie doświadczenie.
Być może pojawił się argument, że klimatyzacja to rozwiązanie skierowane do firm, ale prawda przedstawia się inaczej. Można powiedzieć, że coraz częściej osoby prywatne decydują się na klimatyzację. Jeżeli chodzi o szczegóły świadczonej pomocy, można dokonać podziału na projektowanie, dostosowywanie oraz zakładanie klimatyzacji.
Więcej informacji udostępnionych jest na stronie internetowej naszej działalności. Po zapoznaniu się z wiadomościami, nie powinno być wątpliwości.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu i montażu instalacji inteligentnych w domach. W ofercie firmy znajdują się takie usługi jak wykonanie klimatyzacji, wentylacji, alarmów, moni...