Katalog firm

Spektrum

Spektrum to firma, która sprzedaje oraz zapewnia najlepszy montaż. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie możecie dokładnie zobaczyć jak starannie montujemy nasze produkty w Waszych domach. Oferujemy Wam bramy, okna oraz drzwi, które na pewno będą Wam się podobały oraz gościom, którzy będą Was odwiedzać.

Okna PCV

Znane powiedzenie mówi, że okna są duszą każdego domu. Stanowią jego wizytówkę. Element, który najbardziej rzuca się w oczy każdemu przechodniowi. Dlatego wymagają one szczególnej dbałości od domowników. Narzędzie spektrumokna.pl pozwala na wynajęcie grupy profesjonalistów, którzy sprawią, że okna w każdym domu będą wyglądać wyjątkowo.
Wyszkoleni w segmencie stolarki premium ludzie zrealizują zamówienia z zakresu ram okiennych z materiałów PCV i aluminium. Nasze okna PCV Białystok są nowoczesnym rozwiązaniem gwarantującym niskie koszty ogrzewania pomieszczeń i estetyczny wygląd. Rozwiązanie zakładające zastosowanie aluminium jest skierowane do osób, które cenią sobie odpowiedni wystrój wnętrz. Metal jest najmodniejszym materiałem stosowanym w designie.
Stanowi podstawę do uzyskania wrażenia industrializmu, czyli najbardziej popularnego trendu w branże meblarskiej. Aluminiowe ramy okienne dodadzą każdemu wnętrzu taką dozę surowości, że zadowolą najbardziej wybrednego architekta wnętrz i przestrzeni.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

Właściwy wybór okien gwarantuje późniejsze oszczędności na ogrzewaniu. Firma ARM oferuje fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich okien czy drzwi wejściowych, a także szybki i sprawny montaż. W po...

Koczwara

Nasza firma oferuje nie tylko projektowanie i wykonawstwo, ale również fachowe doradztwo i montaż wysokiej klasy konstrukcji ze szkła i aluminium. Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy również...