Katalog firm

Karwikol

Kompleksowa oferta sprzątająca dla pomieszczeń biurowych i przemysłowych prezentowana przez firmę Karwikol, to doskonały wybór dla Twojej firmy. Posiadamy doświadczonych pracowników oraz nowoczesny sprzęt sprzątający. Indywidualna wycena usług dostępna za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Sprzątanie mieszkań

Dbanie o porządek domu i mieszkania to zupełnie naturalna sprawa. Czasami jednak nie mamy czasu na wykonanie odpowiednich prac ze względu na obowiązki prywatne i służbowe. W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy szybko i dokładnie wysprzątają nasze lokum.
Firma Karwikol to działający na terenie Gliwic specjaliści w zakresie utrzymania porządku. Niezależnie od stopnia złożoności zlecenia oraz ilości pomieszczeń, zapewnimy sprawnie zorganizowane sprzątanie.
Nasze usługi wybierają nie tylko klienci instytucjonalni, ale też osoby prywatne. Każdego klienta traktujemy jako tego najważniejszego, stąd nie ma dla nas różnicy czy sprzątamy wielki kompleks biurowy czy małą kawalerkę.
Oferujemy konkurencyjne stawki i dbamy o porządek w powierzonym lokalu w najmniejszym nawet szczególe. Zakres prac dokładnie uzgadniamy ze zleceniodawcą i trzymamy się tego planu, realizując go w każdym punkcie. Interesuje Państwa sprzątanie mieszkań Gliwice? Rutynowe sprzątanie czy kompleksowe porządki przed świętami? W każdej sytuacji Karwikol pozostaje do usług klientów.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631