Katalog firm

Stekar

Jeśli szukasz wysokiej jakości pieca do centralnego ogrzewania, który z powodzeniem będzie Ci służył przez długie lata, zapoznaj się z ofertą firmy Stekar. Posiadamy długoletni doświadczenie, dzięki któremu masz pewność, że oferowane przez nas produkty cieszą się uznaniem wśród klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kotły CO

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne i bardzo wydane kotły CO Olsztyn, które nadają się praktycznie do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Zatrudniamy najlepszych ekspertów na rynku, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni kocioł CO do waszego mieszkania. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy na każdym kroku zachwalają nasze usługi i polecają nasze kotły CO Olsztyn swoim znajomym i rodzinie.
Cały czas staramy się podążać za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować nasze kotły do aktualnych wymagań. Wszystkie oferowane przez nas kotły wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że będą wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Rachunki za ogrzewanie z roku na rok idą cały czas w górę, dlatego też warto zainwestować w porządne kotły CO, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze na rynku kotły przeznaczone dla paliw stałych...

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 35

Kod: 11-010

Miejscowość: Barczewo

http://stekar-barczewo.pl/

E-mail: sawomir.kuropatwa@neostrada.pl

Tel.: 89 514-82-99