Katalog firm

Studio Top

Foto Video Studio Top to ludzie, którzy z wielką pasją oraz zaangażowaniem podchodzą do zlecanych im prac. Jeżeli chcecie zapewnić sobie wideofilmowanie przez ludzi, którzy posiadają nowoczesny sprzęt, to zapraszamy do kontaktu. Z nami będziecie mieli naprawdę miłe i piękne wspomnienia z najważniejszych wydarzeń.

Kamerowanie

Nasza firma Foto Video Studio Top z wielką pasją podchodzi do kamerowania oraz fotografowania. Wyróżniamy się bogatym i wieloletnim doświadczeniem, dzięki któremu wiemy dokładnie, jakie sprzęty zapewniają poszczególne efekty czy w jaki sposób obsługiwać konkretny typ przyjęcia. Filmy i zdjęcia tworzymy bowiem podczas rozmaitych uroczystości - wesel, ślubów czy kameralnych imprez urodzinowych - zawsze podchodząc do tych zleceń w sposób indywidualny. Każdego klienta traktujemy tak samo, niezależnie od rangi przygotowywanego przez niego wydarzenia.
Do swojej firmy zatrudniliśmy profesjonalną i w pełni doświadczoną ekipę. Każdy nasz kamerzysta Sieradz posiada ogromną wiedzę na temat filmowania i potrafi dostosować ją do potrzeb nawet najbardziej wymagającego i surowego klienta. Liczymy się z indywidualnymi potrzebami i gustami, dlatego w swojej pracy jesteśmy bardzo elastyczni i proponujemy usługobiorcom różnorodne rozwiązania. Dzięki temu nasze filmy i zdjęcia są naprawdę niepowtarzalne i zachwycające.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Nasza agencja reklamowa Go3 Media posiada ogromne doświadczenie gdy chodzi o tworzenie stron internetowych a także świadczenie usług typowo reklamowych właśnie za pośrednictwem internetu. Dlatego zgło...

Robiedobrze.com

Pewnie, że dobrze wykonane logo firmy lub danego produktu a nawet nowo powstającej marki, to coś o co warto na swój sposób zadbać. Z tego też powodu Robię Dobrze jako rzetelna drukarnia oraz profesjon...