Katalog firm

Kategorie


Tarom

Zakład pogrzebowy Tarom to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi związane z chowaniem zmarłych, służąc pomocą i poradą we wszelkich formalnościach. Misją przedsiębiorstwa jest odciążenie żałobników ze wszystkich czynności związanych z organizacją pogrzebu, tak aby ostatnie pożegnanie z bliską osobą było na pierwszym miejscu.

Transport zmarłych

Pogrzeb to ważny moment w życiu każdej rodziny. Kiedy umiera bliska osoba, Ci którzy pozostają na ziemi chcą zapewnić zmarłemu wspaniałą ceremonię, która będzie zwieńczeniem dzieła jego życia. Tarom.pl jest narzędziem ,które pomaga w zorganizowaniu i bezbłędnym przeprowadzeniu nawet najbardziej skomplikowanej ceremonii.
Oprócz poważnych usług, takich jak międzynarodowy transport zmarłych, pracownicy przedsiębiorstwa Tarom zajmują się też organizowaniem odpowiedniej oprawy dla całego pogrzebu. Specjaliści pomogą żałobników w tym trudnym okresie i pomogą im wybrać odpowiednie rozwiązania, które uczynią organizację pogrzebu jak najmniej uciążliwą. Wśród usług, które świadczą, znajduje się dostarczenie odpowiedniego ubioru dla denata, dekoracja trumny lub sama trumna, a także zapewnienie mistrza ceremonii, który zdejmie z barków osób bliskich zmarłemu przykry obowiązek prowadzenia pogrzebu.
Podobne działania stanowią wielkie udogodnienie dla każdej osoby znajdującej się w żałobie i czynią ten trudny okres łatwiejszy do przebrnięcia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy Tarom, która to dostępna jest na stronie http://www.tarom.pl/1014/miedzynarodowy-transport-zmarlych.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649


Podobne firmy

Zeus

Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, świadczącym najwyższej jakości usługi. Zajmujemy się transportem zwłok, przygotowujemy zmarłego do ceremonii pogrzebowej, zajmujemy się oprawą muzyczno-kwiatową...