Katalog firm

Kategorie


Tukan

Tukan to pracownia stolarska zajmująca się produkcją mebli na zamówienie. Klientom z Lublina i okolic oferuje solidne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zlecić można wykonanie szaf, mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych i nie tylko. Firma zapewnia konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Meble kuchenne

Firma Tukan z całą pewnością jest jednym z najlepszych producentów mebli, działających na rynku polskim. Już od wielu lat zachwyca swoich klientów poprzez prostotę i elegancję tworzonych produktów. Meble Tukan są doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia domowego - zarówno sypialni, łazienki, jak i kuchni. Tworzone są z najwyższej jakości materiałów, przez co można mieć pewność, że przetrwają w stanie nienaruszonym przez wiele długich lat.
Dlatego też jeżeli kogoś interesują meble kuchenne Lublin i działający tam producent mebli Tukan, na pewno spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wystarczy tylko zapoznać się z szeroką ofertą i wybrać meble, które odpowiadają wyobrażeniom na temat tego, jak powinna wyglądać wymarzona kuchnia.
Dzięki starannemu wykonaniu i przystępnych cenach, meble Tukan są jednym z najlepszych wyborów jakich można dokonać podczas organizowania umeblowania dla swojego domu. Na pewno nikt nie będzie żałował, że zdecydował się zakupić meble tej wspaniałej firmy!

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Skierdy to wieś w województwie mazowieckim. Właśnie w takich miejscach, położonych na uboczu, cichych i spokojnych, najczęściej można znaleźć wyjątkowych ludzi. Mistrz Andrzej Brzeziński jest człowiek...

MS Meble

Firma MS Meble świadczy swoim klientom usługi wyprodukowania oraz montażu mebli na indywidualne zamówienie. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu potrafimy Państwu doradzić rodzaj surowca z ja...