Katalog firm

Kategorie


Tukan

Tukan to pracownia stolarska zajmująca się produkcją mebli na zamówienie. Klientom z Lublina i okolic oferuje solidne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zlecić można wykonanie szaf, mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych i nie tylko. Firma zapewnia konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Meble łazienkowe

Dla każdego, kto planuje zakupić meble łazienkowe w Lublinie na pewno znajdzie się to, czego potrzeba. To właśnie tam działa firma Tukan, zajmująca się produkcją mebli różnego rodzaju. Meble te mogą być przeznaczone do sypialni, kuchni lub łazienek. Istnieje także możliwość stworzenia mebli na zamówienie klienta, dzięki czemu są one dostosowane do wymiarów jakie posiada konkretne pomieszczenie w domu lub mieszkaniu tego klienta.
Wszystkie meble tworzone przez firmę Tukan są robione z najlepszych materiałów. Zazwyczaj jest to drewno, odpowiednio przygotowane i bardzo solidne. W stolarni firmy Tukan wszystkie meble przygotowywane są z wielką uwagę na szczegóły. Pomimo wysokiej klasy materiałów wykorzystywanych przez Tukan, wszystkie meble są sprzedawane w bardzo przystępnych cenach.
Dlatego też każdy kto potrzebuje znaleźć wyposażenie dla swojej łazienki powinien rozważyć zakup mebli łazienkowych produkowanych przez firmę Tukan. Meble Tukan są dobrym dodatkiem do każdego domu. Więcej informacji na temat oferty mebli łazienkowych można znaleźć tutaj: http://www.mebletukan.pl/meble-lazienkowe/.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS Meble świadczy swoim klientom usługi wyprodukowania oraz montażu mebli na indywidualne zamówienie. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu potrafimy Państwu doradzić rodzaj surowca z ja...

Meble Brzeziński

Skierdy to wieś w województwie mazowieckim. Właśnie w takich miejscach, położonych na uboczu, cichych i spokojnych, najczęściej można znaleźć wyjątkowych ludzi. Mistrz Andrzej Brzeziński jest człowiek...