Katalog firm

Tukan

Tukan to pracownia stolarska zajmująca się produkcją mebli na zamówienie. Klientom z Lublina i okolic oferuje solidne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zlecić można wykonanie szaf, mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych i nie tylko. Firma zapewnia konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Meble na wymiar

Tukan to rzetelny i godny polecenia producent mebli kuchennych z Lublina. Specjalizujemy się w produkcji nie tylko nowoczesnych mebli kuchennych, ale również mebli biurowych i szaf na indywidualne zamówienie. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi na rynku producentami, dlatego też nasze meble wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów.
Oryginalne meble na zamówienie Lublin to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które mają bardzo nietypowe mieszkanie i nie mogą nigdzie dopasować gotowych mebli. Korzystamy z najlepszego sprzętu i zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej branży, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Na naszej stronie internetowej tukan.pl mogą Państwo sprawdzić aktualny cennik i obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji.
Wykonujemy meble na zamówienie dla klientów indywidualnych i dla firm. Zachęcamy serdecznie do polubienia naszego profilu na facebooku, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z najnowszą ofertą naszej firmy.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS Meble świadczy swoim klientom usługi wyprodukowania oraz montażu mebli na indywidualne zamówienie. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu potrafimy Państwu doradzić rodzaj surowca z ja...

Meble Brzeziński

Skierdy to wieś w województwie mazowieckim. Właśnie w takich miejscach, położonych na uboczu, cichych i spokojnych, najczęściej można znaleźć wyjątkowych ludzi. Mistrz Andrzej Brzeziński jest człowiek...