Katalog firm

Kategorie


Tukan

Tukan to pracownia stolarska zajmująca się produkcją mebli na zamówienie. Klientom z Lublina i okolic oferuje solidne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zlecić można wykonanie szaf, mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych i nie tylko. Firma zapewnia konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień.

Szafy na wymiar

Decydując się na zakup szafy do swojego domu, zawsze jest warto zapoznać się z ofertą pochodzącą od różnych producentów. Tylko w ten sposób można oszacować ile powinna kosztować dana szafa oraz upewnić się, że konkurencja nie posiada produktów lepszej jakości.
Szukając jednak dobrej szafy w Lublinie może zaoferować szafy wykonywane przez doskonałego producenta jakim jest firma Tukan. Firma ta już od lat specjalizuje się w wykonywaniu mebli różnego rodzaju. W swojej ofercie ma wszystko, począwszy od mebli łazienkowych, a skończywszy na meblach do sypialni czy kuchni - pełna oferta szaf na zamówienie na stronie http://www.mebletukan.pl/szafy/.
Dzięki temu jak różnorodna jest oferta firmy Tukan, żaden klient nie będzie mógł narzekać na brak wyboru. Każdy bez problemu znajdzie model mebli, który odpowiada im oczekiwaniom. Oprócz tego, że meble Tukan są zawsze wykonywane z dbałością o precyzję, są to też wyroby bardzo trwałe. Przy produkcji mebli Tukan wykorzystywane jest tylko najlepszej jakości drewno różnego rodzaju. Jest to przepis na to, aby stworzyć piękne i solidne meble.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Firma MS Meble świadczy swoim klientom usługi wyprodukowania oraz montażu mebli na indywidualne zamówienie. Posiadamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu potrafimy Państwu doradzić rodzaj surowca z ja...

Meble Brzeziński

Skierdy to wieś w województwie mazowieckim. Właśnie w takich miejscach, położonych na uboczu, cichych i spokojnych, najczęściej można znaleźć wyjątkowych ludzi. Mistrz Andrzej Brzeziński jest człowiek...