Katalog firm

Woodstock

Firma Woodmizer zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości maszyn do wstępnej obróbki drewna. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju traki taśmowe przenośne, jak również produkty eksploatacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Wielopiła

Wielopiła to narzędzie nieocenione w procesie obróbki drewna. Znajduje ono zastosowanie zarówno w przypadku wielkich zakładów przemysłowych, jak i w przypadku niewielkich prywatnych przedsiębiorstw oraz punktów rzemieślniczych. Atutem produktu jest jego uniwersalność. Urządzenie to pozwala na szybką i nieskomplikowaną realizację zamówień. Co istotne, odpowiedni poziom zabezpieczeń sprawia, że wielopiły nie stanowią zagrożenia dla obsługujących je pracowników, nawet tych mniej doświadczonych.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i wytrzymałych zespołów, proces obróbki przy wykorzystaniu wielopiły staje się o wiele bardziej wydajny. Ma to znaczenie nie tylko produkcyjne, ale też ekonomiczne.
Wielopiły, oferowane przez nasze przedsiębiorstwo, to narzędzia zaawansowane technologicznie. W zależności od potrzeb konkretnego odbiorcy, produkt może również podlegać pewnym modyfikacjom w stosunku do standardowej koncepcji. Parametry techniczne oraz szczegóły wyposażenia są szczegółowo opisane dla każdego z oferowanych w sklepie produktów.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25