Katalog firm

Trakt

Firma Trakt oferuje wynajem dźwigów, żurawi oraz innych maszyn tego typu. Szczyci się dwudziestoletnim doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Fachowość pracowników jest na naprawdę wysokim poziomie, potwierdzają to liczni, zadowoleni klienci. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji.

Żurawie

Coraz popularniejsze staje się budowanie budynków z uwzględnieniem jak największej ilości pięter. Do tego typu zadań przydaje się specjalistyczny sprzęt, który bardzo pomaga wszelkim firmom zajmującym się danym zleceniem. Między innymi firma TRAKT specjalizuje się w tego typu pomocy, jeśli ktoś poszukuje żurawie, to właśnie tam może znaleźć ciekawą i idealną dla siebie ofertę.
Przy pewnych wysokościach nie warto ryzykować pracy przy użyciu wyłącznie rusztowań, a niektórych materiałów sam człowiek, czy nawet ekipa nie jest w stanie odpowiednio umieścić, dlatego warto korzystać z ofert tego typu firm, aby ułatwić sobie zadanie i niejednokrotnie móc skrócić czas zlecenia.
Żurawie, dźwigi i tego typu maszyny, mogą być dostępne, gdy tylko są potrzebne, a wraz z nimi do pomocy można uzyskać doradcę, który dopasuje maszynę do naszych potrzeb. Zamiast męczyć się niepotrzebnie i tracić czas, wystarczy wykonać jeden telefon i ustalić szczegóły, co pozwoli na efektywniejsze wykonywanie zleceń. Więcej informacji udzielimy Państwu telefonicznie bądź znajdą je Państwo na stronie http://www.trakt.go3.pl/wynajem_zurawi.php.

Kontakt

Ulica: Młyńska 13

Kod: 20-405

Miejscowość: Lublin

http://www.trakt.go3.pl/

E-mail: phutrakt@tlen.pl

Tel.: 601-979-654


Podobne firmy

Paut

Mająca swoją siedzibę w Olsztynie Pracownia Automatyki Paut zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami z zakresu automatyki. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu system...

Jaksa

Każda firma zajmująca się uprawami w szklarniach chce zapewnić sobie udane i bogate zbiory. Zapewnicie to sobie, dzięki doskonałemu projektowi oraz produkcji szklarni. Nasza firma Jaksa zajmuje się pr...