Katalog firm

Kategorie


Jawo

Jeśli szukasz wysokiej jakości mrożonek, to z pewnością powinni Państwo skorzystać z oferty firmy Jawo. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości owoców. Cały czas staramy się sprostać oczekiwanią naszych klientów oferując coraz to nowe smaki. Więcej na temat naszych produktów można znaleźć na naszej stronie.

Mrożonki

Czasami masz ochotę na pyszny obiad, jednak nie masz czasu i chęci na to, by przygotować go od podstaw? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Firma Jawo od prawie 25 lat z powodzeniem sprzedaje materiały mrożone. Nasze produkty charakteryzują przede wszystkim to, że są wysokiej jakości, są w niskich cenach oraz ogólnie dostępne.
Nasz asortyment cechuje mnogość dań, które możemy przyrządzić z naszych mrożonek, między innymi: pierogi wytrawne, pierogi słodkie, uszka, naleśniki oraz produkty wytwarzane z ziemniaków. Od drugiej połowy lat 90-tych eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej. Największymi odbiorcami produktów firmy Jawo są: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Grecja, Holandia oraz wiele innych państw. Nasze mrożonki, które wytwarzamy są certyfikowane specjalnymi normami unijnymi, dzięki czemu są one gwarantem nowej jakości żywności, którą wnosi na rynek nasza firma.
Osobom zainteresowanym dajemy możliwość współpracy z Jawo, chodzi o współpracę na tle biznesowym. Nie czekaj i już dziś sprawdź naszą ofertę!

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28


Podobne firmy

Nutura

Nutura oferuje Wam masło orzechowe z najlepszych, prażonych orzechów włoskich. Tylko my zapewniamy Wam zdrowe masło i do tego w tak niskich i atrakcyjnych cenach. Nasze produkty możecie zakupić dla ko...