Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, w którym doskonale się wyspecjalizowaliśmy. Zapraszamy zarówno kobiety, które mają z tym problem, jak również mężczyzn. Depilatorium oferuje Wam serię takich zabiegów laserowych, po których zapomnicie o niechcianym owłosieniu na twarzy, w okolicach bikini, na nogach, czy też w innych miejscach.

Depilacja laserowa

Zapraszamy do skorzystania z naszych innowacyjnych usług. Depilatorium to miejsce, gdzie oferowana jest całościowa depilacja laserowa Gdańsk. Coraz więcej osób poddaje się takim zabiegom, dzięki czemu całkowicie mogą zapomnieć o włosach w niechcianych miejscach.
Są to zabiegi, które wykonywane są za pomocą bezpiecznych laserów, które powodują, że włoski przestają wyrastać w danym miejscu. Jest to stosunkowo drogi zabieg, ale pomyślcie ile dzięki temu zaoszczędzicie na maszynkach do golenia. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich kobiet, które marzą o pięknej i gładkiej skórze. Swoją ofertę kierujemy również do wszystkich Panów, którzy męczą się z nadmiarem owłosienia w pewnych miejscach.
Jeżeli macie już dosyć tego, to warto poddać się kilku takim zabiegom. Zaufajcie nam, a my sprawimy, że zbędne owłosienie zniknie na zawsze. Zatrudniamy najlepszych ludzi, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, aby móc wykonywać takie zabiegi. Jeżeli macie jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser to cenione miejsce na mapie Łodzi, które na zaufanie i sympatię licznych klientek zasłużyło profesjonalizmem i skutecznością wykonywanych zabiegów. Szerokie spektrum usług z dziedz...