Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta zajmująca się psychologią i psychoterapią. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i do par przechodzących ciężki okres. Zawsze stara się wyprowadzić ich na prostą, słuchając ich potrzeb i zwierzeń oraz wytyczając im odpowiednią drogę do poprawy obecnej sytuacji.

Terapia małżeńska

Czujesz, że do Twojego związku zakrada się kryzys? Nie wiesz co zrobić żeby sobie i swojemu partnerowi pomóc? Oferowana przeze mnie terapia małżeńska Łódź, to idealne rozwiązanie na zaistniały w Twoim życiu problem. W terapii par, czyli rozmowie osób ze sobą związanych i psychoterapeuty, poruszane są wszystkie ważne tematy powiązane z parą, które mogą powodować trudności w komunikacji, kryzys w związku, zdrady czy też podjęcie najważniejszej decyzji, czy spróbować dalej być razem czy się rozstać.
Bywa też tak, że trudności w związku, powiązane są z osobami trzecimi np. rodziną czy przyjaciółmi. Trudności w komunikacji między dwiema osobami, często spowodowane są niezbyt jasnym wyrażaniem swoich potrzeb czy oczekiwań. Terapia pomaga parze nauczyć się ze sobą rozmawiać.
Może być też tak, ze kryzys w związku wywołuje życie codzienne np. przyzwyczajenia partnera, nadmiar obowiązków domowych, niestabilna sytuacja zawodowa czy finansowa. Więc jeśli zauważyliście pierwsze symptomy oznaczające kryzys w swoim związku, warto zastanowić się nad terapią par.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Coraz częściej szukamy wsparcia, w przypadku zmagania się z depresją, nerwicą a nawet autyzmem, również w kontekście naszych dzieci. Dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej stara się nie tylk...