Katalog firm

Kategorie


Sowa

Jeśli chcą Państwo zlecić wykonanie instalacji ogrzewania na terenie województwa łódzkiego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Sowa. Od ponad dekady projektujemy i wykonujemy instalacje domowe, świadcząc jednocześnie usługi serwisowe. Oferujemy ponadto pompy ciepła, kolektory słoneczne, rekuperatory i nie tylko. Zapraszamy na stronę!

Docieplanie poddasza

W zakresie usług naszej firmy znajduje się kompleksowa realizacja oraz serwis instalacji. Służymy doradztwem, a także projektujemy i wykańczamy instalacje ogrzewania, wodno-kanalizacyjne, systemy klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy rekuperatory, kolektory słoneczne, piece, pompy ciepła, odkurzacze centralne.
Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania, dlatego w swojej pracy stosujemy najnowsze technologie. Jedną z nich jest ocieplanie poddasza Łódź. Docieplamy poddasza, stosując nową metodę wdmuchiwania celulozy. Jest to technika dużo skuteczniejsza i bezpieczniejsza dla środowiska niż tradycyjne użycie wełny szklanej. Do wdmuchiwania mieszanki zgranulowanej celulozy i wełny służy specjalny agregat wyposażony w rurę.
Dzięki niej możliwe jest umiejscowienie mieszanki w odpowiednim miejscu. Wdmuchiwana celuloza tworzy warstwę odporną na ogień, pleśń i grzyby domowe. Ocieplanie poddasza daje również dodatkowy efekt w postaci stworzenia izolacji akustycznej. Izolacja nie wymaga użycia folii.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Elektro Klima specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu i montażu instalacji inteligentnych w domach. W ofercie firmy znajdują się takie usługi jak wykonanie klimatyzacji, wentylacji, alarmów, moni...