Katalog firm

AMS Car Design

Firma AMS Car Design to zespół specjalistów w zakresie montażu i przyciemniania szyb samochodowych. Wspieramy posiadaczy różnych marek pojazdów, oferując produkty najwyższej jakości oraz trwałości. Proponujemy korzystne stawki i szybkie terminy realizacji, jak również bezproblemową i sympatyczną obsługę.

Szyby samochodowe

Interesują Państwa auto szyby Łódź? Poszukujecie profesjonalnej firmy, która zamontuje Wam szyby na terenie tego pięknego miasta? Zapraszamy do AMS Car Design. Jesteśmy najlepszą firmą w Łodzi, która zajmuje się montażem szyb w autach samochodowych.
Z naszych usług korzysta wielu znanych dealerów samochodowych. Oferujemy Was swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Możecie nam zaufać. Z nami Wasze szyby znajdą się w bezpiecznych rękach. Nasi specjaliści w profesjonalny sposób zamontują lub przyciemnią Wam szyby. W razie jakichkolwiek pytań udzielimy Wam wszelkich odpowiedzi. Materiały jakich używamy do pracy są najwyższej jakości. Uzyskujecie na nią gwarancję w razie gdyby coś się stało z częściami jakie u Was zamontujemy.
Warto przyjechać do naszej siedziby i zobaczyć jak pracuje nasz zespół. Zapraszamy Was na stronę przyciemniamy.com.pl. Zapoznacie się dokładnie z sylwetką naszej firmy oraz z dokładnym cennikiem za nasze usługi. Zaufajcie nam i naszym solidnym pracownikom. I...do zobaczenia w siedzibie naszej firmy.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423